Pierogarnia TEREMOK  to miejsce, w którym można cieszyć się dobrą kuchnią podczas pobytu w Łodzi. Firma jest prowadzona przez repatriantów z Kazachstanu, którzy powrócili na ziemie swoich przodków. Dlatego tylko tutaj można posmakować typowych wschodnich dań.

 

Nie ma w całej Polsce takiego miejsca, gdzie w ofercie można znaleźć tyle różnych pierogów z takich wschodnich krajów jak Kazachstan, Rosja, Ukraina, Gruzja oraz innych. Na co dzień można u nas zjeść takie wyroby jak Pielmieni, Hinkali, Wareniki, Czebureki oraz ulubione pierogi polskie, np. ruskie, z kapustą i grzybami, serem. Dla wielbicieli pierogów na słodko możemy zaoferować pierogi z truskawkami, wiśniami, malinami. Wszystkie dania, które podajemy w naszej pierogarni, są robione przez nas ręcznie, według własnych receptur, tak, jak robimy to w domu. Nawet sałatki po koreańsku takie jak Kamdicza, Cim-ci, Funcioza czy marchewka po koreańsku również są naszymi własnymi, nietypowymi przepisami.

 

Bardzo się cieszymy, że wielu ludziom podoba się nasza domowa kuchnia i że w taki sposób możemy się podzielić naszą kulturą wschodnią z tak piękną kulturą polską. Wiele osób przychodzi do nas z polecenia znajomych, przyjaciół czy rodziny. Często odwiedzają nas znani ludzi, tacy jak projektanci, aktorzy, lekarze, reżyserzy, profesorzy oraz władze miasta. Nie znamy każdego z twarzy, dopiero klienci pytają nas „A wiedzą Państwo, kto to był…?". Dla nas nie jest ważny status społeczny człowieka, jego dochody czy sytuacja życiowa, dla każdego chcemy być mili, uprzejmi, gościnni oraz uśmiechnięci. Dlatego mamy tak wiele stałych klientów, dziękujemy im i oczywiście zapraszamy do przyłączenia się do grona naszych ulubionych gości.

 

Wiele osób zna nowy nasz lokal na ul. Piramowicza 11/13, duży, przytulny, panuje tam domowa atmosfera. To jest bardziej pierogarnia szybkiej obsługi. Płacić można gotówką oraz kartą. Lokal na Piramowicza czynny jest w tygodniu w godzinach od 10 do 18 oraz w soboty od 11 do 16, w niedziele i święta nieczynny.

 

10 stycznia 2013 r. otworzyliśmy drugi lokal na ul. Piotrkowskiej 36 w oficynie na wprost bramy. Jest to lokal o wyższym standardzie niż lokal na Piramowicza. W środku jest więcej miejsca, wygodne miękkie siedzenia, WC do dyspozycji klienta, można płacić kartą. Lokal na Piotrkowskiej czynny jest 6 dni w tygodniu – od wtorku do czwartku pracujemy od 11 do 18, w piątki i soboty od 11 do 21, a w niedziele od 11 do 18.

 

W naszej galerii produkcji znajdą Państwo opis poszczególnych dań; jeżeli będzie brakować jakichś informacji, proszę zadzwonić i spytać, zawsze jesteśmy otwarci i gotowi odpowiedzieć na wszelkie pytania.

 

Zapraszamy do polubienia naszego funpage na Facebooku Pierogarnia Wschodnia TEREMOK ponieważ najświeższe wiadomości, dania dnia oraz różne promocje są zamieszczane również tam.

 

Serdecznie do nas zapraszamy!

Podziel się na mediach społecznościowych

UA-38324141-1